Під час оформлення замовлення ви можете вибрати зручний вам спосіб доставки:

Придбання вогнепальної зброї, спецзасобів та набоїв до них можливе тільки в магазині “ЄГЕРЬ” за наявності дозвільних документів.

Доставка на відділення Нової Пошти по Харкову – це зручний спосіб замовити продукцію з магазину Єгерь і отримати посилку в найближчому до вас відділенні Нової пошти у зручний для вас час. Вартість такої доставки розраховується за тарифами Нової пошти, на неї впливає обсяг і вага посилки. У такий спосіб неможливе придбання вогнепальної зброї, спецзасобів і патронів до них.

Доставка компанією Нова Пошта по всій Україні на вибране вами відділення. Як правило, термін доставки становить 1-2 дні, а вартість послуг пошти залежить від характеристик посилки. Коли посилка прибуде на вибране вами відділення, Нова Пошта надішле смс-повідомлення. Замовлення необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття на вибране вами відділення, у протилежному випадку посилка буде повернута в магазин. У такий спосіб неможливе придбання вогнепальної зброї, спецзасобів і патронів до них.

Кур’єрська доставка компанією Нова Пошта здійснюється на обрану вами адресу. Перед прибуттям кур’єр Нової Пошти зв’яжеться з вами для уточнення часу та адреси доставки. Вартість такої доставки розраховується виходячи з габаритів посилки. Термін доставки – 1-3 робочих дні. У такий спосіб неможливе придбання вогнепальної зброї, спецзасобів і патронів до них.

УВАГА!!! При доставці товарів в інші міста оплату за доставку і за послуги переказу грошей здійснює покупець. При поверненні товару оплату за зворотне відправлення так само здійснює покупець. Ціна на товар, зазначений на сайті, може відрізнятися від реальної ціни, тому ціну уточнюйте до розміщення замовлення. Якщо замовник не вказує в коментарях на який склад відправляти замовлення, то за замовчуванням ми відправляємо на центральний склад міста замовника.

 

Ви можете оплатити покупки зручним для вас способом:

У магазині можливий як розрахунок готівкою так і безготівковий розрахунок.

Готівкою при отриманні товару в магазині “Єгерь” розташованого за адресою: м.Харків, вул. Полтавський Шлях, 23/25.

Грошовим переказом на банківську карту через систему Приват 24, monobank тощо, або просто поповненням карти в найближчому терміналі самообслуговування. Цей спосіб оплати є найвигіднішим, комісія за грошовий переказ становить кілька гривень.

Безготівковий розрахунок також можливий. Якщо ви хочете оформити замовлення й оплатити його безготівковим розрахунком (на фізичну або юридичну особу) – вкажіть це в коментарях або в телефонній розмові з нашим менеджером. Ми підготуємо всі документи для оплати і надішлемо вам на електронну пошту.