опис Рушниці гладкоствольного TARGET 15-87 Classic Syntetic 12/76 MC
Для тих, хто віддає перевагу якісному і легкому полюванню, рушниця гладкоствольна TARGET 15-87 Classic Syntetic 12/76 MC – це прекрасний вибір.
Усі найкращі світові збройові розробки були зібрані турецьким виробником для того, щоб винайти надійний і недорогий напівавтомат. Він успішно замінив морально застарілі моделі минулих поколінь і довів, що ніколи не підведе вас у скрутну хвилину.
Патрони масою від 28 г до 56 г надійно перезаряджають газовідвідний механізм. Цівка і приклад гладкоствольної рушниці TARGET 15-87 Classic виготовлені з високоякісного горіхового дерева і покриті рифленою насічкою. Цей рельєф забезпечує надійний хват. Навіть у найгіршу погоду користувач зможе надійно утримувати зброю.
Додаткове фіксувальне кільце – головна особливість цієї моделі. Заховане в цівку, воно забезпечує надійну фіксацію ствола. Це збільшує безпеку використання зброї навіть у найекстремальніших умовах полювання.
Турецька якість
Турецька зброя і виробники зброї існують уже кілька десятиліть, але в останні 10 років або близько того їх стало набагато більше. Останніми роками кілька турецьких виробників зброї завоювали невелику популярність завдяки якості конструкції, надійності та точності, які не відповідають скромним цінам. Фактично, ці якості створили культ для деяких турецьких виробників зброї.
Кожен 4-5-й танк блоку НАТО озброєний саме турецьким кулеметом (цей концерн виробляє не тільки кулемети, а й торпедні апарати, скорострільні гармати тощо), а багато компаній випускають техніку за європейськими ліцензіями. У Туреччині немає збройової школи, тому більшість продукції виробляють за італійською технологією, з використанням відповідних матеріалів і стандартів якості.
Якщо говорити з погляду “ціна-якість” і не торкатися технічних особливостей, то “турки” можуть слугувати заміною дорогій італійській зброї, оскільки в середньому вони дешевші на 400-500 доларів, причому без зниження якості. Крім того, “Стоегери” і “Армсани” не так сильно страждають від головного недоліку вітчизняної збройової промисловості – великої ваги напівавтоматичних гвинтівок. Турецькі самозарядні гвинтівки легші приблизно на 300-400 грамів, що більш ніж відчутно під час полювання.
Крім того, на відміну від аналогів, турецькі моделі не містять слідів регулювання, підгонки тощо, що дає їм змогу впевнено зберігати технологічну перевагу.







Відгуки
Відгуків немає, поки що.